Ljiljaklija
Ljiljaklija


Dobrodošli na forum dobre zabave i druženja!!!
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

Delite
 

 Boleo ga stomak, a kad je otišao kod lekara, zaprepastio ih je...

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
SNooPy89
Administrator
Administrator
avatar

Datum upisa Datum upisa : 02.09.2012
Godina Godina : 35
Lokacija Lokacija : Ljiljaklija
Hobi Hobi : računari
Raspoloženje Raspoloženje : promenljivo

Boleo ga stomak, a kad je otišao kod lekara, zaprepastio ih je... Empty
PočaljiNaslov: Boleo ga stomak, a kad je otišao kod lekara, zaprepastio ih je...   Boleo ga stomak, a kad je otišao kod lekara, zaprepastio ih je... EmptyPet 24 Apr 2015, 23:32

Farmer Radžpal Sing iz indijske države Pandžab javio se lekaru prošle srede, a rezultati ispitivanja su zaprepastili doktore. Sve je počelo sa jakim bolovima u stomaku, a onda je utvrđeno da u trbuhu ima na stotine stranih tela.


Farmer je operisan dva puta, a prilikom operacija iz njegovog tela je odstranjeno 140 novčića, 150 eksera i šaka šrafova i baterija. 
Boleo ga stomak, a kad je otišao kod lekara, zaprepastio ih je... 603488_nov-02_ff
Doktori su objasnili da nisu sva strana tela odstranjena tokom prve operacije



Gutao sam novčiće i metalne predmete sa sokom ili mlekom. Upao sam u depresiju zbog porodičnih problema i onda sam stekao tu uvrnutu naviku“, izjavio je farmer.

 
Sing je dodao da je ova navika mogla da ga ubije. „Doktori su mi rekli da su ovi predmeti mogli da probuše creva zbog čaga bih na kraju umro“, objasnio je Sing. „Sada mi je mnogo lakše. Neću to nikada više uraditi.“ 
Boleo ga stomak, a kad je otišao kod lekara, zaprepastio ih je... 603489_nov-03_f
Evo šta je sve izvađeno iz stomaka ovog čoveka



Radžpal je operisan duže od devet sati. „Pacijent je došao sa jakim bolovima u stomaku. Kada smo uradili endoskopiju zaprepastio nas je tako veliki broj stranih tela“, izjavio je lekar.
 
Doktori su objasnili da nisu sva strana tela odstranjena tokom prve operacije, te su sačekali tri dana da se telo pacijenta oporavi pre nego što su uklonili i ostale predmete.
Nazad na vrh Ići dole
http://cacak.forumi.biz/
Black canary
Administrator
Administrator
Black canary

Datum upisa Datum upisa : 24.10.2012
Godina Godina : 32
Lokacija Lokacija : Madrid

Boleo ga stomak, a kad je otišao kod lekara, zaprepastio ih je... Empty
PočaljiNaslov: Re: Boleo ga stomak, a kad je otišao kod lekara, zaprepastio ih je...   Boleo ga stomak, a kad je otišao kod lekara, zaprepastio ih je... EmptyPon 27 Apr 2015, 13:37

Auuuu brateeee, kako li je mogao to sve da proguta :O
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bruno-mars.biz/forum
 

Boleo ga stomak, a kad je otišao kod lekara, zaprepastio ih je...

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ljiljaklija :: ZABAVA :: LUDA PLANETA-